TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Výsledky hlasování v projektu Školní participativní rozpočet

  • Jana Nedvědová

V týdnu od 11.11. proběhlo hlasování v rámci projektu Školní participativní rozpočet. Celkem jsme mezi 16 nápadů rozdělili 2093 hlasů A jak vše dopadlo? 

Podle očekávání zvítězil nápad s názvem Všichni jsme na síti, získal celkem 335 hlasů (67%).  Kdybychom hlasovali my,  dospěláci, vybírali bychom jiné nápady, protože určitě radši vidíme, když se o přestávkách děti baví mezi sebou, než když hledí do mobilů. Ale výsledek hlasování samozřejmě respektujeme a wifi bude na některých místech školy posílená. 

Na druhém místě se umístil Nákup Kin – ballů (265 hlasů), na třetím Nové židle do počítačové pracovny (získaly 211 hlasů). Nákup míčů bychom zrealizovali velmi rádi, rozmýšlíme ho ale ještě kvůli velikosti naší tělocvičny. Nové židle do počítačovky zakoupíme určitě. Dále objednáme nezávisle na pořadí několik nových laviček na chodbu v přízemí, nový fotbálek a sezení do čtenářského koutku ve 2. patře. Líbíly se nám i další nápady, které třídy prezentovaly, ale s realizací budeme muset počkat na nový rozpočet.

Podrobné výsledky hlasování jsou v příloze, pokud máte zájem, podívejte se. Všem děkujeme za aktivní přístup k projektu.

Přílohy

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání