TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Rodiče

Kraje pro bezpečný internet

Kraje pro bezpečný internet

Jana Nedvědová

Vloženo: 12. únor 2019 v 12:18

Středočeský kraj v rámci projektu prevence kriminality natočil 10 videospotů pro rodiče zaměřujících se na to, jak postupovat při seznamování dětí ve věku 8 až 12 let s prostředím IT (počítače, mobily, užívání internetu apod.), jak jim připomínat problematiku elektronické bezpečnosti a kyberšikany. Jednotlivé videospoty budou zveřejňovány postupně, první díly je možno zhlédnout  na stránkách youtube, odkaz najdete níže. Na druhém odkazu jsou umístěny kurzy elektronické bezpečnosti pro děti, rodiče a veřejnost. Kurzy pro děti využíváme ve škole, rodičům, které tato aktuální problematika zajímá, doporučujeme zhlédnutí.  

Informace o telefonování

Informace o telefonování

Vloženo: 11. březen 2009

Zkrácení odpoledních přestávek

Vloženo: 3. září 2012

Z důvodu častých žádostí o uvolnění dojíždějících dětí z části odpoledních hodin byly zkráceny přestávky mezi hodinami odpolední výuky na 5 minut, tak jak to umožńuje nová vyhláška. Přehled začátků všech vyučovacích hodin a přestávek naleznete v přiloženém souboru.
Přihláška do matematické třídy

Přihláška do matematické třídy

Vloženo: 6. březen 2015

Vážení rodiče, jako každý rok i letos od září (školní rok 2020/2021) otevřeme od 6. ročníku třídu pro děti se zájmem o matematiku a informatiku. Podmínkou přijetí do této třídy je úspěšné absolvování testů, psát se budou v pátek 22. května 2020. Bližší informace a přihlášku najdete v přiloženém souboru. Přihlášku je třeba odevzdat do pondělí 18.května. Třída je otevřená i případným zájemcům z jiných škol. 

Výsledky dotazníkového šetření Mapa školy

Jana Nedvědová

Vloženo: 18. říjen 2018 v 11:18

V květnu 2018 jsme se obrátili na rodiče, žáky a učitele s dotazníkovým šetřením, které nám poskytuje důležitou zpětnou vazbu pro naši práci (Mapu škol vyplňovalo 171 škol z ČR). Všem rodičům, kteří si našli čas a dotazníky vyplnili, děkujeme. Váš názor je pro nás důležitý, pečlivě jsme si prostudovali i odpovědi na otevřené otázky. Velmi mile nás překvapilo, že jsme se s dětmi i rodiči na hodnocení většiny oblastí shodli -  na těch, na kterých si zakládáme i na těch, kde víme, že je potřeba zapracovat...Z celkového souhrnného hodnocení vyplývá, že v řadě oblastí jsme v nejlepší skupině hodnocených škol, v některých průměrně s ostatními školami. Souhrn z dotazníkového šetření si můžete pročíst na následujících odkazech. 

Nabídka zájmových činností pro žáky 2019/2020

Jana Nedvědová

Vloženo: 7. únor v 12:09

Vážení rodiče, v příloze naleznete nabídku zájmových útvarů, ketré dětem tento školní rok nabízíme. 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání