TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Tváře měsíce února

  • Jana Nedvědová

Tento měsíc je to pořádná skupina - skoro se nám nevešla do objektivu smiley 

Tento měsíc se nám velice dařilo v soutěžích a olympiádách. Největší radost nám udělali angličtináři - Anežka Marešová z IX. A zvítězila v okresním kole anglické olympiády a postupuje do kraje, Matyáš Kocourek ze VII. A byl třetí. Oběma patří veliká gratulace, dosáhli krásného úspěchu, Anežce přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Další vítězství, tentokrát v matematické olympiádě 5. ročníků, patří Štěpánu Hladíkovi z V. A. Na 4. - 6. místě této soutěže skončili Barbora Bečvářová V. B, Vít Šimůnek V. A a Matěj Filouš V. D. Gratulujeme všem.

Další matematický úspěch, tentokrát opět s postupem do kraje, patří Teodoru Mannovi z IX. C. Ve velmi náročné matematické olympiádě 9. ročníku obsadil 4. místo a postupuje z něj do krajského kola. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí. 

Další čtvrté místo - o jeden jediný bodík od místa třetího - patří Karolíně Vilímové z IX. C. Kája se účastnila okresního kola konverzační soutěže v německém jazyce. Gratulujeme! 

A jako vždy poctiví nálezci - mobilní telefony odevzdali tento měsíc Pavel Tvrdík, Jakub Šlais a Štěpán Blahník ze VI. A a Anežka Marešová a Barbora Lebedová z IX. A, nalezenou finanční hotovost odevzdal v kanceláři školy Tomáš Treml ze VI. C. Všem nálezcům děkujeme za poctivé a čestné jednání.      

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání