Tváře měsíce června

V pondělí 28.6., poslední školní pondělí, jsme vyhlásili Tváře měsíce června...

Nejprve úspěch v matematice – Míša Adámková z V. A si vybojovala postup do celostátního kola matematické soutěže Pangea a v něm obsadila 11. místo mezi 59 dalšími počtáři. Gratulujeme k tomuto velkému úspěchu.

I v posledním měsíci máme několik poctivých nálezců. Jsou jimi Míša Kociánová ze VII. B, která odevzdala v kanceláři finanční hotovost – Míše se omlouváme, měla být vyhlášena už v květnu, s radostí vyhlašujeme teď. Další tváří je Ella Müllerová ze VI. C, která rovněž odevzdala finanční hotovost, kterou našla před školou a Michal Judytka z VIII. D, který odevzdal mobilní telefon. Všem poctivým nálezcům děkujeme za jejich čestné jednání.

Za velice obětavé jednání vyhlašujeme také Elišku Chybovou z V. C. Eliška byla velikou oporou paní vychovatelce Maxové, kterou postihl na dětském hřišti u Dominika zdravotní kolaps. Eliška s paní vychovatelkou setrvala po celou dobu, než si přivolala pomoc, a ošetřovala ji. I Elišce patří veliké poděkování za toto skvělé chování.

A na závěr naši deváťáci z céčka, kteří minulý čtvrtek v zahradách GASK absolvovali závěrečnou prezentaci projektu Příběhy našich sousedů. Podle slov paní učitelky Vyčichlové, která projekt na naší škole zaštiťuje  byli vynikající a my jim za to moc děkujeme. Jsou to Eliška Gotfriedová, Filip Mašek, Šimon Dostál a Nikola Vokálová.