Školní družina v roce 2016/2017

Šikulky v akci

Kroužek Šikovných ručiček pekl koláčky. Jak se jim to povedlo, ukazují následující fotky.
Máme nové hřiště

První den na novém hřišti jsme si všichni náramně užili.
Výlet do Prahy

V sobotu 1.října jsme vyrazili na výlet do Prahy, kde jsme navštívili nejen Petřínskou rozhlednu, ale i zrcadlové bludiště, kde jsme se pěkně nasmáli. Užili jsme si také cestování v dopravních prostředcích, jeli jsme vlakem, lanovkou, metrem i tramvají. Výlet se nám všem moc líbil, zúčastnilo se ho 23 dětí.
Ovoce a zelenina

Během celého září jsme malovali a vyráběli obrázky na výstavu Českého zahrádkářského svazu v Kutné Hoře. Moc nás to bavilo a jak se nám to povedlo, dokazují naše výtvory.
Doktorská pohádka

Ve středu 12.října za námi přijelo Divadélko Šeherezáda. Děti 1. a 2.ročníku zhlédly Doktorskou pohádku, která všechny moc pobavila.
Podzim u nás

V těchto dnech u nás zavládla podzimní výzdoba. Ze všech koutů družiny na nás září dýně, dýničky, duchové i draci, které si děti také vyzkoušely pouštět.
Zvon pro Jakuba

Malovali jsme a vyráběli zvony do výtvarné soutěže "Zvon pro Jakuba", které jsme ve čtvrtek 20.října předali na Kutnohorskou faru.
Tématická vycházka Kutnou Horou

Prvňáčci poznávali okolí své školy za doprovodu svých třeťáků.
Výlet za čerty

V sobotu 12.11. děti vyjely do opravdového pekla, kde na ně čekali čerti i čertice. Někdo se bál a někdo vůbec...
Projekt na Kačině

Minulý týden se oddělení Zajíčků, Ferdů, Krtečků a Soviček zúčastnilo projektu Houby, houbičky na nedaleké Kačině.