Nancy úspěšně dostudovala!

S velkou radostí jsme si přečetli zprávu od Diecézní katolické charity Hradec Králové, která zaštiťuje projekt Adopce na dálku, že naše adoptivní žačka Nancy Maria K.Bellary dokončí letos v březnu závěrečný ročník 2. PUC, čímž završí své středoškolské vzdělávání. Tím zároveň končí její účast v projektu. Můžeme být právem hrdi, že Nancy díky nám získala plnohodnotné vzdělání a může čelit novým životním příležitostem, díky nám dostala šanci na lepší život. O tom, zda si vybereme další dítko na podporu nebo ne, rozhodnou až parlamentáři v době, kdy se budeme moci zase scházet. Vám všem, kteří jste roky na podporu Nancy přispívali, patří veliké poděkování. V příloze najdete poslední dopis od Nancy...

Přílohy