TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Parlament

IMG_6880a.jpg

Máš-li dobré nápady, přijď mezi nás!

 

Seznam parlamentářů ve školním roce 2019/2020

Seznam parlamentářů ve školním roce 2019/2020

Kdo všechno je v parlamentu? V parlamentu se schází zástupci 3.- 9.tříd. V tomto školním roce se budeme scházet vždy jednou za měsíc, vždy v pátek. Termín bude ohlášen školním rozhlasem a napsaný na webu. Náplní práce parlamentu je především diskutovat o životě školy, co nám vadí, co by nám pomohlo, hledání řešení problémů a vyhlašování akcí. Dále najdete jména parlamentářů, na které se můžete tento školní rok obracet...  

Stali jsme se adoptivními rodiči pandy červené

Stali jsme se adoptivními rodiči pandy červené

Z rozhodnutí školního parlamentu - a že to bylo velmi těžké rozhodování - jsme vybrali z nabídky zvířat k adopci v pražské ZOO pandu červenou. 17. dubna jsme se stali jejími adoptivními rodiči. ZOO nám věnovala volné vstupenky a my se určitě vydáme na naše "dítko" podívat. Jen už to asi nestihneme tento školní rok, protože kalendář máme zaplněný mnoha akcemi, výlet do ZOO se uskuteční nejspíš v září.

Zahajovací schůzka 4.10.

Jana Nedvědová

Na zahajovací schůzce jsme přivítali nové tváře i již zkušené parlamentáře. Velikou radost máme z druháčků, kteří se k nám letos poprvé připojili. Snad se jim bude mezi námi líbit...Vylosovali jsme pořadí zapisování na projektový den, je uvedeno níže. Další informace: ve školní jídelně jsou napevno vyhrazené stoly, které neobsadí školní družina, vyzkoušíme, jak to bude fungovat. Prosíme začít vybírat příspěvek na adopci pro Nancy (každý přispívá 10 Kč) - příště si předáme dopis a foto. Nejdůležitější na závěr: vysvětlili jsme si princip participativního rozpočtu, třídy do 24.10. odevzdají své návrhy na zlepšení prostředí školy.  Těšíme se!  

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání