TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Parlament

Máš-li dobré nápady, přijď mezi nás!

Bez názvu-1.jpg

Seznam parlamentářů ve školním roce 2018/2019

Seznam parlamentářů ve školním roce 2018/2019

Kdo všechno je v parlamentu? V parlamentu se schází zástupci 3.- 9.tříd. V tomto školním roce se budeme scházet vždy jednou za měsíc, vždy v pátek. Termín bude ohlášen školním rozhlasem a napsaný na webu. Náplní práce parlamentu je především diskutovat o životě školy, co nám vadí, co by nám pomohlo, hledání řešení problémů a vyhlašování akcí. Dále najdete jména parlamentářů, na které se můžete tento školní rok obracet...  

Stali jsme se adoptivními rodiči pandy červené

Stali jsme se adoptivními rodiči pandy červené

Z rozhodnutí školního parlamentu - a že to bylo velmi těžké rozhodování - jsme vybrali z nabídky zvířat k adopci v pražské ZOO pandu červenou. 17. dubna jsme se stali jejími adoptivními rodiči. ZOO nám věnovala volné vstupenky a my se určitě vydáme na naše "dítko" podívat. Jen už to asi nestihneme tento školní rok, protože kalendář máme zaplněný mnoha akcemi, výlet do ZOO se uskuteční nejspíš v září.

Program schůzky 5.10.

Jana Nedvědová

Poprvé v tomto roce jsme se sešli 5.10. Přivítali jsme nové i staré tváře, vylosovali jsme pořadí na projektový den. Je následující: 1. VI.D, 2.VI.B, 3. V.C, 4. VI.C, 5.V.B, 6. VIII.B, 7.VIII.C, 8. VII.A, 9. V.D, 10. VII.C, 11. VII.B, 12. VI.A, 13. VIII.A, 14. V.A - nebyla na parlamentu. Domlouvali jsme se na návrzích případných akcí, na nápadu na zápis do knihy rekordů, na zapojení do laskavce 2018. Zde potřebujeme, aby se jednotlivé třídy rozhodly, zda a jak se zapojí a nahlásily nám to. 

Program schůzky 2.11.

Jana Nedvědová

Předali jsme si dopis od naší indické adoptivní žačky Nancy. Studuje vzorně a jsme předsvědčeni, že si naši podporu zaslouží. Prosíme třídy v průběhu měsíce listopadu a prosince o opětovné vybrání příspěvku ve výši 10 Kč za žáka. Sdělili jsme si navzájem, jak se zapojíme do Laskavce. Slyšeli jsme spoustu krásných nápadů, děkujeme za ně. Na příští rok chystáme změnu - nebudeme podporu pro své okolí směrovat pouze do tohoto období, ale rozložíme ji do celého roku. Pak jsme přemýšleli nad nápady o zápis do knihy rekordů a na školní akce. Příště odhlasujeme a snad již něco vybereme. 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání