Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Adélka Chocholová se účastnila Mistrovství Evropy v OCR

• Jana Nedvědová

Adélka Chocholová ze VII.C se ve dnech 9. - 12. 6. účastnila Mistrovstvi Evropy v OCR (překážkový sport) ve Val di Fiemme v Itálii, kde reprezentovala v dresu juniorské reprezentace ČR a zároveň svůj domácí kutnohorský tým Spartan Training Group Kutná Hora. Běžela tříkilometrovou trať (SHORT COURSE 3K) s více než 30 překážkami, v rámci které plavala také 100 metrů v horském jezeře. Závodilo se se třemi náramky života a na každou překážku byl pouze jeden pokus. Při nezdolání překážky přišel závodník o náramek. Časový limit na zdolání tratě byl 60 minut. Adélka byla v cíli včas, ale bohužel bez náramku, neboť nezdolala čtyři překážky. Závod si ale přesto moc užila, nabyla nové zkušenosti, poznala nové překážky a do dalšího mistrovství prý natrénuje ještě víc. Na Adélku jsme moc hrdí, gratulujeme jí ke skvělému úspěchu, kterým nominace do takového závodu bezesporu je, a přejeme jí mnoho dalších sportovních úspěchů.

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání