Vynikající úspěch Honzíka Rosenkance v soutěži Pardubický hacker

Honzík Rosenkranc je veliký fanda do ICT a má v této oblasti rozsáhlé znalosti a dovednosti. Své síly poměřil se staršími ajťáky v soutěži Pardubický hacker a postoupil do celostátního finále. To se konalo na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA v Pardubicích, kde se sešla mladá programátorská elita ze základních škol a gymnázií. Honzík jako nejmladší soutěžící obsadil senzační 2. místo. Děkujeme, že se s námi o tento veliký úspěch podělil, gratulujeme a obdivujeme - tohle fakt nedá každý! Pokud vás zajímají další informace, najdete je v přiloženém článku...

Přílohy