Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
V pátek 18. června proběhl na ZŠ Kamenná stezka v rámci městské olympiády lehce netradiční turnaj, totiž šachový. Účastníci neprověřili svaly, sílu a vytrvalost, ale mozkové buńky a závity a herní strategie... Naši školu zastupovali Matyáš Nevlud, Filip Vopěnka, Standa Chlubna, Martin Abík, Štěpán Holinka, Jakub Pospíšil a Václav Smělý. Turnaj byl vyhodnocen jako týmový, lepší než naši zástupci byli jen zástupci obou víceletých gymnázií a hoši si tak přinesli diplom za 3. místo. Gratulujeme!














