TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Tváře měsíce února

  • Jana Nedvědová

První březnový týden nám vrátili opravenou rozhlasovou ústřednu a tak jsme mohli vyhlásit Tváře měsíce února. Kdo to byl tentokrát? 

Nejprve veliká pochvala pro Honzu Rosenkrance ze VI. C. Honza se zúčastnil programátorské soutěže  Pardubický hacker, probojoval se až do celostátního kola a tam jako nejmladší soutěžící  obsadil skvělé 2. místo. Svoje znalosti a dovednosti v oblasti ICT poměřil s programátorskou elitou ze základních škol a gymnázií a jeho umístění považujeme za veliký úspěch. Gratulujeme!

A následují jako vždy poctiví nálezci drahých a cenných věcí.  Celkem se nám sešlo v kanceláři 800 Kč, sluchátka, dron a 4 mobilní telefony.  Znovu apelujeme na to, abyste byli opatrní ne své věci.

Za poctivé a čestné jednání  děkujeme Natálce Hudákové a Aničce Sojkové z VIII. D , Matyáši Krátkému, Helence Matulové a Viki Vítkové ze VII. A, Tomáši Kozlíkovi ze VI. D, Aničce Brožkové a Anežce Čapkové ze VI.B, Sofince Nowok z V. A  a Ondřeji Kučerovi,  Honzovi Štípkovi a Viktoru Měšťánkovi ze VII.B.  

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání