Tváře měsíce března

Tento měsíc chceme velice poděkovat všem, kteří pomáhali na velikonočním jarmarku. Konečný výtěžek byl rekordní – 40 200 Kč. Děkujeme všem, ale podle hlavní organizátorky, paní Holovčákové, největší zásluhy a nejvíce času i mimo školu na jarmarku strávili Tomáš Vrba a Jakub Šafránek z IX.B, Jakub Jelínek z VIII.C a Nikola Melicharová z VIII.B. Těmto čtyřem tedy děkujeme obzvlášť. Dále vyhlašujeme Isabelku Křečkovou a Marušku Strakovou ze IV. B. Děvčata našla mimo školu klíče a finanční hotovost a společně s paní místostarostkou, kterou přitom potkaly, odevzdaly tyto věci na Policii ČR. Paní místostarostka nám o tom napsala, chování našich děvčat velmi chválila.  I my děkujeme za poctivé a čestné jednání.