TOPlist

Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Tváře měsíce listopadu

  • Jana Nedvědová

Poslední listopadové pondělí, 27.11., jsme vyhlásili další partu Tváří měsíce...Na fotce je nemáme všechny, protože někteří bohužel marodí, ale rozhodně všem děkujeme... 

Nejprve jsme ocenili pětici osmáků z céčka, kteří se 9. 11. zúčastnili soutěže Junior T Profi v Nymburce.  Soutěžili zde s modelem zvedacího mostu, který sestrojili ze stavebnice Merkur. Soutěž se konala na krajské úrovni a nápad našich osmáků a technické provedení bylo oceněno 1. místem. Považujeme to za veliký úspěch, o který se zasloužili Isabela Železná, Sofie Cibulková, Matěj Tvrdík, Štěpán Janoušek a Matěj Vopěnka. Gratulujeme!

A jako každý měsíc, i tento, řada poctivých nálezců odevzdala v kanceláři školy nalezené cenné věci a peníze.  Mobilní telefony přinesli Pavel Rudolf a Honza Doležal z IX. A, Vláďa Málek ze VII. C, Tobiáš Just a Valentin Ott z V. A  a Štěpán Tovara a Matěj Skokan ze VII. B. Sluchátka našel Šimon Brynkolovič z VIII. B a 500 Kč ve školní jídelně Julinka Němcová ze III. D. Všem poctivým nálezcům děkujeme za jejich čestné jednání. 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání