Nejsme na to sami

Další projekt spolufinancovaný z Evropského sociálního fondu, do něhož jsme se zapojili, má název Nejsme na to sami. Jeho realizátorem je společnost Elio, o.s. Cílem je zlepšení rovných příležitostí žáků včetně dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a zvyšování kompetencí pedagogických pracovníků. Pro vybrané tři třídy bude připraveno pět setkání - interaktivních seminářů s psychologem a pedagogem, rovněž vybraní pedagogové projdou akreditovaným kurzem. Cílem společných seminářů dětí s odborníky je rozvoj sociálních a komunikačních kompetencí a kompetencí k řešení problémů, podpora sebedůvěry u jednotlivců a zlepšení vztahů mezi dětmi. Projekt proběhne v období září - leden 2013.