Profesní vzdělávání - Škola 21

Rozvoj profesních kompetencí pedagogických pracovníků ve Středočeském kraji - Profesní vzdělávání Škola 21 - to je celý složitý název projektu určeného pro pedagogy naší školy. Bez dalšího vzdělávání není v současné době naše práce možná, zapojení do tohoto projektu nám šetří nemalé finanční prostředky - projekt je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR. Je zaměřen na zvyšování profesní připravenosti pedagogů s důrazem na realizaci kurikulární reformy a uskutečňování změn ve vzdělávání. Naši žáci účast v projektu také velmi vítají - protože se nepodařilo termíny všech školení vtěsnat do vedlejších prázdnin, musíme na tyto dny vyhlásit ředitelská volna. Projekt byl ukončen v červnu 2012.