Tváře měsíce září

Jak jistě všichni víte, soutěže byly tento školní rok zatím zrušeny nebo odloženy a nekonají se. Proto vyhlašujeme za měsíc září pouze poctivé nálezce...

Adam Bořil ze IV. B nalezl v prostorách školy peněženku, Jiří Hanuš ze IV. C nalezl před školou a v kanceláři odevzdal finanční hotovost a mobilní telefony nalezli a do kanceláře donesli Adam Bohatý a Radim Kamenář ze VI. C a  Jan Kail, Nicolas Rakaš a Pavel Veselý z IX. A.

Jako vždy – všechny nalezené věci se vrátily k původním majitelům a my poctivým nálezcúm děkujeme za poctivé a čestné jednání.