Vánoční výstavka

V pátek 17. prosince byla nainstalovaná před hlavní budovou školní družiny prodejní vánoční výstava dětských výrobků. Vybrat si bylo možné z nádherných vánočních dekorací, po skončení prodeje v pátek odpoledne děti napočítaly v pokladně 2 500 Kč. Děkujeme všem, kteří nám přispěli, peníze jsou uložené v rezervním fondu školy a budou použity na materiál pro další vyrábění dětí. A protože jsou děti naši andílci, mohly se vyfotit s křídly, která všem moc slušela. Školní družina přeje všem krásné prožití Vánoc a do nového roku hodně zdravíčka.